Archiwum

Stolarz

17-04-2023

Muzeum Narodowe w Warszawie zaprasza do rekrutacji na stanowisko:

Specjalista / Specjalistka ds. Zamówień Publicznych

Miejsce pracy: Muzeum Plakatu w Wilanowie, Oddział Muzeum Narodowego w Warszawie, ul. Kostki Potockiego 10/16

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: [email protected]

W tytule wiadomości prosimy o wpisanie numeru referencyjnego: „Oferta pracy – 2023/03/STOLARZ/MNW”

GŁÓWNE ZADANIA

• wykonywanie i konserwacja elementów drewnianych np. schody, drzwi, okna, parkiety,
• wykonywanie i konserwacja mebli  z drewna np. szafy, biurka,
• wykonywanie ram do obrazów,
• wycinanie elementów drewnianych,
• obróbka drewna, stosowanie połączeń stolarskich,
• wykańczanie powierzchni drewnianych lakierowanie, bejcowanie,
• mile widziane lakierowanie powierzchni pistoletem natryskowym i politurowanie,
• rozpisywanie i składanie mebli z płyt stolarskich,
• wykonywanie etalażu na wystawy.

WYMAGANIA

• wykształcenie średnie-techniczne,
• umiejętność pracy w zespole, samodzielność komunikatywność, otwartość, dyspozycyjność,
• umiejętności obsługi maszyn stolarskich takich jak: piła formatowa, strugarko-grubościówka, frezarka dolno-wrzecionowa, szlifierka szerokotaśmowa do płaszczyzn, szlifierka szeroko taśmowa do kantów, wyrzynarka stołowa, wszelkiego rodzaju elektronarzędzia,
• umiejętność sporządzania i odczytywania rysunków stolarskich,
• minimum 2-letni staż pracy jako stolarz,
• prawo jazdy kategorii B,
• mile widziane umiejętności renowatorskie.

OFERUJEMY

• zatrudnienie w prestiżowej instytucji kultury,
• umowę o pracę,
• bogaty pakiet socjalny/benefity,
• udział w kształtowaniu pozytywnego wizerunku Muzeum Narodowego w Warszawie,
• rozwój zawodowy,
• możliwość udziału w ciekawych wydarzeniach kulturalnych (bezpłatne wejścia na wszystkie wystawy Muzeum Narodowego w Warszawie).

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie przez Muzeum Narodowe w Warszawie do realizacji procesu rekrutacji, prowadzonych obecnie, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

TERMINY I MIEJSCE SKŁADANIA DOKUMENTÓW

1. Dokumenty należy złożyć do: 16.04.2023r.,
2. wysyłając je na adres mailowy:
3. lub przekazując osobiście od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 15:00 lub też wysyłając drogą pocztową na adres: Muzeum Narodowe w Warszawie, Dział Spraw Pracowniczych, al. Jerozolimskie 3, 00-495 Warszawa.
4. Decyduje data wpływu oferty do Muzeum (stempla pocztowego / osobistego dostarczenia).
5. W tytule maila lub na kopercie prosimy o wpisanie numeru referencyjnego ogłoszenia: Oferta pracy – 2023/03/STOLARZ/MNW

Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego: 669 777 277

INNE INFORMACJE

Oferty niespełniające wymogów formalnych, złożone lub uzupełnione po terminie, nie zawierające numeru ogłoszenia lub zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów naboru nie będą rozpatrywane.
W ofercie należy podać dane kontaktowe, adres e mail, nr telefonu oraz adres do korespondencji.
Muzeum Narodowe w Warszawie jest pracodawcą równych szans i wszystkie aplikacje są rozważane z równą uwagą bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientacje seksualną czy też jakąkolwiek inną cechę prawnie chronioną.