SZTUKA W EMOCJACH, EMOCJE W SZTUCE / Złość
godz. 18.00
zajęcia mindfulness dla dorosłych
Zapraszamy na muzealne warsztaty, łączące wiedzę psychologiczną i psychoterapeutyczną z wiedzą o sztuce. Podczas spotkań w małej grupie wspólnie podzielimy się przeżyciami związanymi z uważnym przyglądaniem się dziełom sztuki z różnych epok, a motywem przewodnim będzie ich kontekst emocjonalny. Każde spotkanie zostanie poświęcone jednej emocji lub jej podobnym.
bilety dostępne on-line i w kasie Muzeum od 14 grudnia
Termin: piątek, 17 grudnia, godz. 18.00
Czas trwania: ok. 90 minut
Miejsce zbiórki: Gmach Główny MNW; Hol Główny
Dla kogo: dorośli
Zasady udziału: bilety dostępne są online i w kasie od wtorku poprzedzającego wydarzenie
Wcześniejsza rezerwacja: Członkowie Stowarzyszenia Przyjaciele MNW mogą bezpłatnie uczestniczyć w wydarzeniu w ramach puli 1/3 miejsc. Warunkiem jest wcześniejsza rezerwacja. Zapisy rozpoczynają się na tydzień przed uruchomieniem sprzedaży biletów i kończą w niedzielę poprzedzającą jej otwarcie. Miejsca można rezerwować za pośrednictwem Stowarzyszenia Przyjaciele MNW, telefonicznie: pon.–czw. w godz. 10.00–15.00 (+48) 570 105 177 lub mailowo: stowarzyszenie[malpa]przyjacielemnw.pl
Prowadzące:
Karolina Dyrda – psycholog, pedagog specjalny, psychoterapeutka poznawczo-behawioralna. Ukończyła psychologię w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej, Pedagogikę Specjalną na Uniwersytecie Szczecińskim oraz Podyplomowe Studium Trenerów Grupowych w Laboratorium Psychoedukacji. Specjalizuje się w prowadzeniu psychoterapii indywidualnej pacjentów (młodzież, dorośli), zajmuje się diagnozą psychologiczną dzieci, młodzieży i dorosłych z całościowymi zaburzeniami rozwoju (autyzm dziecięcy, zespół Aspergera).
Jolanta Rosińska-Włodarczyk – psycholog, etyk, doktor nauk humanistycznych, psycholog szkolny w Szkole Podstawowej nr 1 w Radzyminie oraz współpracowniczka Fundacji Psycho-Edukacja w Warszawie. Prowadzi zajęcia rozwijające umiejętności społeczne i emocjonalne dla dzieci, trening twórczego myślenia i warsztaty dla dorosłych.
Zachęcamy do zapoznania się z pełnym programem cyklu