MATURALNE SOS / Spotkanie VII. Sztuka XIX wieku
godz. 18.00
spotkanie on-line z Karoliną Szymankiewicz
W jakim stylu wzniesiono gmach parlamentu brytyjskiego, a w jakim budynek opery paryskiej? Jakie są podstawowe cechy realizmu, a jakie impresjonizmu? Na czym polegała technika pointylizmu? Kto jest autorem cyklu widoków Kopca Kościuszki, a kto Góry Świętej Wiktorii?
bilety w cenie 20 zł do kupienia on-line od 19 marca
Termin: piątek, 22 marca, godz. 18.00
Czas trwania: ok. 90 min.
Zasady udziału: bilety do kupienia on-line od wtorku poprzedzającego wydarzenie od godz. 10.00 / sprzedaż biletów kończy się w dniu wydarzenia o godz. 17.30 / liczba miejsc ograniczona
Ważne informacje:
– bilet w cenie 20 zł do kupienia on-line (tu podać link), od wtorku poprzedzającego wydarzenie, od godz. 10.00
– sprzedaż biletów kończy się w dniu wydarzenia o godz. 17.30,
– na adres mailowy wpisany przy zakupie biletu zostanie wysłany link do spotkania (25 minut przed rozpoczęciem), rejestracja na spotkanie będzie możliwa tylko za pomocą tego samego adresu mailowego,
– zajęcia odbywają się na platformie Clickmeeting
– zachęcamy do przesyłania nurtujących Was pytań, na które chcielibyście poznać odpowiedź oraz interesujących Was zagadnień na adres: [email protected]. Na podstawie Waszych propozycji nasi edukatorzy przygotowują specjalne zajęcia (prosimy o podanie tytuły maila: Maturalne SOS + tytuł spotkania).
MATURALNE SOS
Już niedługo matura! MNW nie tylko trzyma kciuki za wszystkich tegorocznych maturzystów, którzy na egzaminie wybrali historię sztuki, ale również proponuje pomoc on-line w intensywnej powtórce. Od 14 lutego rozpoczynamy cykl webinariów, które pozwolą usystematyzować wiedzę z terminologii i analizy dzieła sztuki. Kurs zakłada uwzględnienie zadań z arkuszy maturalnych aby jak najefektywniej wyposażyć maturzystów w umiejętność rozwiązywania egzaminu.
___
Ilustracja: Jacek Malczewski, Hamlet polski - Portret Aleksandra Wielopolskiego, 1903. Zobacz obraz w Cyfrowym MNW.